Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Beyaz At Tapınağı
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-379-63262958
Şimdi İletişime Geçin

Beyaz At Tapınağı

2022-07-07

hakkında en son şirket haberleri Beyaz At Tapınağı

Beyaz At Tapınağı

Beyaz At Tapınağı'na binlerce yıl geriye dönüp baktığımızda, Sui ve Tang Hanedanlıklarının müreffeh atmosferi mi yoksa Han Hanedanlığı İmparatoru Ming'in rüyasından sonra Buda'ya tapınma tarzı mı?İlkinin sahnesi uzun nehirde sessizdi ve ikincisinin "tütsü" hala sallanıyor.

hakkında en son şirket haberleri Beyaz At Tapınağı  0

Bugün Çin'in Luoyang kentindeki White Horse Tapınağı, Budist inananların mutlaka görmesi gereken yerlerden biri.Doğu Han Hanedanlığı İmparatoru Ming zamanından beri, Budizm'in Çin'e girişi ve Çin tarihinde Luoyang'da hükümet tarafından yönetilen ilk manastırın kurulmasıyla, Çin'deki Budizm tarihi de Luoyang'da başladı.

hakkında en son şirket haberleri Beyaz At Tapınağı  1

Luoyang, Çin Budizminin doğum yeridir ve Doğu Han Hanedanlığı'ndan bu yana uzun bir süre Budizm'in merkezi olmuştur.Çin'deki ilk Budist tapınağı olan White Horse Tapınağı, çok geniş kapsamlı bir etkiye sahiptir ve Budizm tarihinde önemli bir rol oynar.Bunca yıldan sonra, Beyaz At Tapınağı hala gelişmekte ve ünlüdür ve Myanmar, Japonya ve Güneydoğu Asya gibi komşu ülkeleri ve bölgeleri etkilemiştir.

hakkında en son şirket haberleri Beyaz At Tapınağı  1

Çan ve Davul Kulesi manastırlarda çok yaygın bir yapıdır, sabah zili ve akşam davulu onunla yakından bağlantılıdır, ancak Baima Tapınağı'ndaki Çan ve Davul Kulesi biraz farklıdır.Saat kulesi, Haziran 1991'de Japonya'dan Bay Baoxing Nakamura tarafından 4 milyon yen ve Beyaz At Tapınağı'ndan 600.000 yuan bağışla inşa edildi.Luoyang'daki sekiz manzaralı noktadan birinin buradan geldiği söylenir: At Tapınağı'nın zilinin sesi.At tapınak çanları iyi şansı ve iyi şansı sembolize eder ve birçok Japon tarafından tercih edilir ve sevilir.

hakkında en son şirket haberleri Beyaz At Tapınağı  3

Beyaz At Tapınağı'nın genel düzeni düzenli ve sade bir tarza sahiptir.Bu avluya ek olarak Hint Budist Tapınağı Bahçeleri, Tayland Budist Tapınağı Bahçeleri ve Myanmar Budist Pagoda Bahçeleri de bulunmaktadır.

hakkında en son şirket haberleri Beyaz At Tapınağı  4hakkında en son şirket haberleri Beyaz At Tapınağı  5

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çin kil çatı kiremitleri Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 chineserooftile.com . Her hakkı saklıdır.