Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Antik Çin mimarisinin cazibesi -- taş oymacılığı
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-379-63262958
Şimdi İletişime Geçin

Antik Çin mimarisinin cazibesi -- taş oymacılığı

2022-07-07

hakkında en son şirket haberleri Antik Çin mimarisinin cazibesi -- taş oymacılığı

Antik Çin mimarisinin cazibesi -- taş oymacılığı

Taş oymacılığı gerçekçi modellemeye, pürüzsüz ve hassas tekniğe, pürüzsüz ve serbest damar tipine dikkat eder.Geleneksel becerileri Han Hanedanlığı'nda başladı, Wei ve Jin Hanedanları'nda olgunlaştı ve Tang Hanedanlığı'nda popüler oldu.

hakkında en son şirket haberleri Antik Çin mimarisinin cazibesi -- taş oymacılığı  0

Bahçe heykeli, mimari heykel, hayvan ve figür heykel ve el sanatlarının çeşitli kategorileri vardır ve yüzlerce ürün vardır: figür heykel, kabartma, çeşme, saksı, Roma sütunu, korkuluk, köşk, taş tabure, hayvan heykel, mezar taşı, antik heykel ve benzeri.Taş oymacılığı uzun bir geçmişe sahiptir.Gerçekçi modellemeye, pürüzsüz ve hassas tekniğe, pürüzsüz ve serbest gren tipine dikkat eder.Heykel ürünleri sadece antik sanatın cazibesine sahip değil, aynı zamanda zarif ve canlı modern sanat tarzına da sahip.

hakkında en son şirket haberleri Antik Çin mimarisinin cazibesi -- taş oymacılığı  1

Taş oymacılığı, çeşitli sanat eserlerinin yaratıcı, tasarım ve üretiminin bir koleksiyonudur.Sadece taştan oyulmuş bir sanat eseridir.

Doğal taş sağlamdır ve hava koşullarına dayanıklıdır.Bu nedenle mimaride, taş pagodaya ek olarak, taş köprü, taş diş, taş köşk, taş mezar, mimari bileşenler ve dekorasyonda daha yaygın olarak kullanılmaktadır.Kabaca üç kategoriye ayrılabilir: biri mimari bileşenler olarak kapı çerçevesi, çit tahtası, davul taşı, basamaklar ve kuyu dairesi;İkincisi, binalara taş tabletler, taş aslanlar, taş huabiao ve taş heykeller yapıştırılır;Üçüncüsü, binadaki mobilyalar olarak taş tütsü brülörü, taş beş için vb.

hakkında en son şirket haberleri Antik Çin mimarisinin cazibesi -- taş oymacılığı  2
ana sınıflandırma
Birçok taş oymacılığı türü için birleşik bir ulusal standart yoktur ve bunları doğru bir şekilde sınıflandırmak zordur.Son yıllardaki gelişmelere göre geleneksel alışkanlıklarla birleşerek taş oymaları aşağıdaki kullanım türlerine ayrılabilir.

1, süs, asılı ve taş zanaat takı taş oymalar koleksiyonu.

2, mağaralar ve uçurum taş oymaları.

3. Mezarlıktaki taş oymalar.

4, saraylar, konaklar ve bahçe taş oymaları.

5. Tapınak ve sunak taş oymacılığı.

6. Taş Köprü.

7. Kemerli taş oymacılığı.

8. kule yapı taş oymacılığı.

9. Anıt kitap taş oymacılığı.

10. İnsan ve hayvanların taş oymaları.

11. yaşam zanaat taş oymacılığı sağlar.

12. Modern şehir bahçeleri ve anıt taş oymalar.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çin kil çatı kiremitleri Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 chineserooftile.com . Her hakkı saklıdır.