Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Eski binaların çatılarının güzelliği
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-379-63262958
Şimdi İletişime Geçin

Eski binaların çatılarının güzelliği

2022-07-07

hakkında en son şirket haberleri Eski binaların çatılarının güzelliği

Eski binaların çatılarının güzelliği

Çin mimarisi özellikle geniş bir çatıdır, çoğu eski Çin ahşap binalarıyla ilgili en çarpıcı şey, yumuşak kavisli çatı eğrileriyle dolu olmalarıdır. Klasik Avrupa mimarisindeki tapınaktan farklıdır.Paralaksı düzeltmek için orta korniş, mükemmel formu yakalamak amacıyla bilerek hafifçe yükseltilir.Bunun yerine, iki uç yukarı kaldırılır.

hakkında en son şirket haberleri Eski binaların çatılarının güzelliği  0

Çin mimari komplekslerinde çatı katmanı çevredeki alanı kısıtlar, yani çatı bölümü tasarımın özü ve ilk parçasıdır. Song Hanedanlığı'ndan sonra saçakların altındaki döşeme tabakasının azaltılması çatının estetik önemini artırmıştır. katman arttı. Çin pavyonlarındaki çatıların kombinasyonu, farklı estetik zevklere hitap etmek için yaratıldı.

hakkında en son şirket haberleri Eski binaların çatılarının güzelliği  1

Çin mimarisinin çatısının güzel silueti, bahçe pavyonlarında "Xieshan" ve "Zanjian" gibi çatı formlarının yaygın kullanımını teşvik eder. Açı sırtı noktası da dahil olmak üzere diğer insanların sırtından kaçınmak için inşaat, bahçe düzeni yönetiminde bile olmalıdır. Açı sırtı değil, parselin turist yoğunluğuna göre değil, çünkü genellikle Açı sırtının altında bir sütun var, başkalarının görüşlerinden ve iki açıdan analizin görünümü iyi değil. Bu şekilde, yerleşim düzeninde Binalar, insanlar çatının diğer sırtlarından ve köşelerinden kaçınmalıdır.

hakkında en son şirket haberleri Eski binaların çatılarının güzelliği  2

Genel olarak, Çin mimarisi sadece mimari form özelliklerini gösteren artzamanlı değişikliklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda eşzamanlı bölgesel kültürel farklılıklara da sahiptir. ilgili canlılıklarını daha fazla keşfedin.

hakkında en son şirket haberleri Eski binaların çatılarının güzelliği  3

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çin kil çatı kiremitleri Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 chineserooftile.com . Her hakkı saklıdır.