Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Çin Kil Kiremit Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Altı Husus
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-379-63262958
Şimdi İletişime Geçin

Çin Kil Kiremit Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Altı Husus

2023-06-15

hakkında en son şirket haberleri Çin Kil Kiremit Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Altı Husus

hakkında en son şirket haberleri Çin Kil Kiremit Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Altı Husus  0                                     hakkında en son şirket haberleri Çin Kil Kiremit Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Altı Husus  1

1. Boyut hatası: Çin kiremitleri satın alırken, teknik özelliklerin incelenmesine dikkat etmeliyiz.Boyut hatası 0,5 mm'den büyük ve yüzey düzgünlüğü 0,1 mm'den büyük olan ürünler, inşaat zorluğunu etkileyecek niteliksiz ürünlerdir.Aynı zamanda dekorasyon sonrası etkiyi de etkiler.
2. Renk farkı: Çin kil kiremitlerinin yüzey rengi zengin olduğundan ve Çin kiremitlerinin miktarı büyük olduğunda, Çin kil kiremitlerinin her partisi çeşitli nedenlerle tuğlaların aynı rengini sağlamak zordur. Bir kerede, Çin kil kiremitinin belirgin renk farkını önlemek ve dekorasyonun genel etkisini etkilemek için renk farkını karşılaştırmak gerekir.

hakkında en son şirket haberleri Çin Kil Kiremit Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Altı Husus  2                                   hakkında en son şirket haberleri Çin Kil Kiremit Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Altı Husus  3

3. Çin kil kiremitinin su emmesi: Çin kili kiremitinin satın alınması, su emmesine, yüksek kaliteli yeşil kiremitine dikkat etmelidir, su emmesi çok düşüktür.Yüksek su emme oranına sahip yeşil beyaz, ısı genleşmesi ve soğuk büzülmeden sonra yüzeyi çatlatacak ve tüm duvarı parçalayacaktır.Çini kil kiremitin su emme oranı belirtilmemişse tuğlanın arkasına çay ve su damlacıkları sürülerek difüzyon derecesi birkaç dakika sonra gözlemlenebilir.Su emme ne kadar az olursa, su emme oranı o kadar düşük ve kalite o kadar iyi olur.
4. Çin kil kiremitinin doku yoğunluğu;Yandan, sunulan tuğlanın yüzeyinin düz olup olmadığını, iğne delikleri ve düzensiz ince olup olmadığını gözlemleyin ve tuğla dokusunun yüksek yoğunluklu ve daha iyi olduğunu gösteren Çin kil kiremitinin sesinin net olup olmadığını dinleyin. sertlik.
5. Ürün yeterlilik belgesi ve ürün malzeme kontrol raporu.

hakkında en son şirket haberleri Çin Kil Kiremit Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Altı Husus  4                               hakkında en son şirket haberleri Çin Kil Kiremit Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Altı Husus  5

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çin kil çatı kiremitleri Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 chineserooftile.com . Her hakkı saklıdır.