Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about NEW YORK ÇİNLİ BİLGİNİN BAHÇESİ
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-379-63262958
Şimdi İletişime Geçin

NEW YORK ÇİNLİ BİLGİNİN BAHÇESİ

2022-07-08

hakkında en son şirket haberleri NEW YORK ÇİNLİ BİLGİNİN BAHÇESİ

New York Chinese Scholar's Garden (NYCSG), Amerika Birleşik Devletleri'nde inşa edilmiş iki otantik klasik dış mekan Çin bahçesinden biridir.

hakkında en son şirket haberleri NEW YORK ÇİNLİ BİLGİNİN BAHÇESİ  0

NYCSG, Çin'deki farklı bahçelerin bir derlemesidir.Ming Hanedanlığı bahçelerine (MS 1368-1644) dayanmaktadır.NYCSG'nin tüm mimari bileşenleri, çatı ve yer karoları, kolonlar ve kirişler, kapılar ve pencereler, köprüler ve döşeme malzemeleri dahil olmak üzere Çin'in Suzhou kentinde üretildi.

hakkında en son şirket haberleri NEW YORK ÇİNLİ BİLGİNİN BAHÇESİ  1

Bahçe, Konfüçyüsçü, Budist ve Taocu rahiplerin yanı sıra diğer bilim adamlarının şiirlerine ve resimlerine ilham veren dağlara benzeyen muhteşem kayalara sahiptir.Ziyaretçiler sekiz pavyon, bir bambu ormanı yolu, şelaleler, Koi dolu bir gölet, Çin kaligrafisi ve orta avlu üzerinde yükselen 15 metrelik bir oluşum da dahil olmak üzere çeşitli Ghongshi bilgin kayalarını keşfedebilir.40 Çinli sanatçı ve zanaatkardan oluşan bir ekip, Bahçe'nin bileşenlerini oluşturmak için Çin'de bir yıl ve inşaatı tamamlamak için Snug Limanı'nda zanaatkarlar olarak Staten Island'da altı ay geçirdi.

hakkında en son şirket haberleri NEW YORK ÇİNLİ BİLGİNİN BAHÇESİ  2

Snug Harbor, 1999'da açılan NYCSG'yi inşa etmek için New York Şehri, Çin Peyzaj Mimarlığı Şirketi, Metropolitan Çin Amerikan Topluluğu ve yüzlerce gönüllü ile ortaklık kurdu.

• Köprüler ve patikalar sıklıkla zikzak çizerek ziyaretçilere bahçeyi deneyimlemeleri için sürekli değişen bakış açıları sunar.Çinli filozoflar da zikzak çizen yolların kötü ruhları fırlatacağına inanıyorlardı.

 

• Üst pavyondaki mozaik, Çin'i temsil eden kırık pirinç kaseleri ve Amerika'yı temsil eden kırık bira şişelerinin parçalarını içeriyor.Zanaatkarlar, her iki malzemeyi de iki ulus arasındaki uyum ve birliğin sembolü olarak kullanmak istediler.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çin kil çatı kiremitleri Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 chineserooftile.com . Her hakkı saklıdır.