Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Eski tarz binalarda sırlı karolar nasıl döşenir
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-379-63262958
Şimdi İletişime Geçin

Eski tarz binalarda sırlı karolar nasıl döşenir

2022-07-07

hakkında en son şirket haberleri Eski tarz binalarda sırlı karolar nasıl döşenir

Eski tarz binalarda sırlı karolar nasıl döşenir

Sırlı fayans nasıl döşenir?Sırlı kiremit çatıları görünce birçok insanın aklına gelen bir soru.Bunu daha önce düşünmüştüm.Memleketim kırsal bir köydür.Nadiren camlı çatılar görüyorum.Ama camlı çatıları ilk gördüğümde, açıkçası hayal ettiğimden farklıydı.Nasıl dikildiğini merak ettim.Sonunda, sırlı kiremit çatının nasıl döşendiğini anlayın.Bu sefer, Luoyang'daki antik Dannuo binalarının sırlı karo üreticisi de sizinle paylaşmak için gelecek!

hakkında en son şirket haberleri Eski tarz binalarda sırlı karolar nasıl döşenir  0

Sırlı çini döşeme yöntemi, daha önce gördüğüm kırsal kiremitli evlerden farklı.Kırsal kiremit evlerde, sadece sandal ağacı şeritleri inşa etmeniz ve kiremitleri yukarıdan aşağıya, soldan sağa doğru inşa etmeniz yeterlidir, ancak sırlı kiremitlerin çatıya sıkıca sabitlenmesi için sırlı kiremitlerin çimento harcı ile yapıştırılması gerekir ve İnşaat sırasında çatı su yalıtımı yapılmalıdır.Sırlı kiremitler, kırsal alanlardaki yaygın mavi kiremitlerden daha ağırdır, bu nedenle çatı kapasiteleri buna göre çok daha büyüktür, bu nedenle sandal ağacı şeritleri, yeterli yük taşıma kapasitesini sağlamak için daha kalın olmalıdır.

hakkında en son şirket haberleri Eski tarz binalarda sırlı karolar nasıl döşenir  1

Sırlı kiremitlerin döşenmesi genellikle şu sırayı takip eder: önce her bir kiremitin aralığını hesaplayın ve çatıda mürekkep bombalarını kullanarak çizgiyi oluşturun ve konumu planlayın;daha sonra bomba hattının konumuna göre önce damlama karolarını takın;sonra Plaka karoları takın;sonra kanca kafasını takın;Sonunda tüp karoları koyun.Döşemeye sağdan sola veya soldan sağa başlayabilirsiniz ancak alttan üste döşemeniz gerekir çünkü çimento harcı kullanır ve yukarıdan aşağıya doğru uzanır, bu da alttaki fayansları döşemenize neden olur, döşemeniz gerekir. üst kiremit.Bu kiremit parçasının sıkıştırılabilmesi için yukarı kaldırın. Bu, sırlı kiremitin sağlam olmamasına neden olur.

hakkında en son şirket haberleri Eski tarz binalarda sırlı karolar nasıl döşenir  2

Sırlı bir çini bina yapmak istiyorsanız ancak bu konuda hiçbir şey bilmiyorsanız, lütfen size mesaj bırakın.Onlarca yıllık birikim, yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel mühendisler ve ekipler sunmamız için yeterli.Size tatmin edici hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çin kil çatı kiremitleri Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 chineserooftile.com . Her hakkı saklıdır.