Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Çin tarzı bahçe
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-379-63262958
Şimdi İletişime Geçin

Çin tarzı bahçe

2022-12-15

hakkında en son şirket haberleri Çin tarzı bahçe

Çin bahçesinin gelişimi uzun bir geçmişe sahiptir.Peyzaj mimarisi ve teknolojisinin tarzı, insan kültür mirasının önemli bir parçası haline gelmiştir.Sadece Çin bahçelerinin doğasını gerçekten anlayan, eski çağlarda modern Çin bahçelerinin gereksinimlerini karşılamak için yaratılan bahçeleri kullanabilir.

Avlu tasarımı kavramı, yalnızca Çin mimarisini temsil etmekle kalmaz, aynı zamanda bir tür yaşam tarzı ve tavrı ifade eder.Hayatımızla, hayalimizle ve gerçeğimizle birleşerek, eski düşünce ve fikirden vazgeçerek, yeni bir yaşam biçimine ve geleceğe başlamak.Sonuç olarak, giderek daha fazla insan Çin tarzı bahçe tasarım stilini seçiyor, Çin bahçe tasarımı, insanların rahat ve konforlu bir yaşam ortamında rahatlamasını sağlamak için doğaya yakın.

Doğal manzara yaratın.Çin klasik bahçesi doğa manzarasını temsil eder.Bahçede, sadece doğayı taklit etmek için değil, doğa, gerçek dağın gerçek suyunu özetler, geleneksel Çin manzara şiirinde serbest fırça işi haline gelir.

                      hakkında en son şirket haberleri Çin tarzı bahçe  0

Antik çağlardan beri Çin bahçesi, Pekin'deki jiangnan bahçeleri, lingnan bahçesi ve özel bahçe dahil olmak üzere birçok tipik temsilciyi terk etti.Aralarında en büyük sayı, jiangnan ev bahçesi, en yüksek seviye.

Jiangnan bahçesi şiir ve resimden çok etkilendi.Bu küçük bahçe bir veya iki dönüm, büyük adamın on dönümden fazla yeri var.Duruma göre mimari, keski havuz yığını dağı, elit meşcere ve çiçeklerle birleştirilebilirler. Ölçülerin yerel koşullara göre ayarlanmasına, kaya, su fıskiyeleri, çiçek ve ağaçların uygun yerleşimi, yapı elemanları gibi yapı elemanlarına özel dikkat gösterirler. , ulaşmak, yapay ve doğal olmalarına rağmen açık etki.

Jiangnan bahçesinin çoğu, tema olarak manzara ile.Sözde su ile dağlar, dağlar su sayesinde yaşar.Bahçede havuz yığını dağda, dik dağları yansıtmak için, genellikle yamaçta taş tepe yığınları, su kenarında farklı konumlar düzenlemesi, doğal sarma.

Jiangnan bahçe alanı daha azdır.Peyzaj inşaatı, daha fazla engel benimseyin, sahne ödünç alın, yukarı bakın, bahçe yol yuvarlanma yöntemini genişletin ve artırın, yüksek ve alçak, doğrusal, boyut, kontrast gibi sanal gerçeklik kullanarak, alanı genişletme hedefine ulaşın, küçük büyük görün Efekt.

                           hakkında en son şirket haberleri Çin tarzı bahçe  1

Jiangnan bahçe bitkileri konfigürasyonda, çiçeklerin ve ağaçların şekline, rengine, kokusuna ve mevsimsel özelliklere çok dikkat eder.Avluda köşe, koridor tarafı, duvar küçük alan, küçük bir sahne oluşturan taş çiçekler ve ağaçların zirvesine uymayı seçin, manzarayı yürüyün, gözler için ziyafet.

Bahçede çok çeşitli çiçekler ve ağaçlar vardır ve sadece tipte bir konfigürasyona sahip değildir, konfigürasyon uygun olduğu sürece bir manzara çizgisi haline gelebilir.

Çin klasik bahçesi, insanların duygularını ifade etmek için kullanılan HuaMuChang'ı seçti, çiçeklere ve ağaçlara benzersiz bir kişilik verdi, yeşim çamı, bambu;zenginlik olarak mangnolia, Çin çiçekli yengeç, şakayık, osmanthus.Bu benzersiz konfigürasyon bugün de devam ediyor.

                            hakkında en son şirket haberleri Çin tarzı bahçe  2

Bahçelerin anası olarak bilinen Çin, çiçekler ve ağaçlar açısından oldukça zengindir.Çiçekler ve ağaçlar sadece doğru yerde iyi büyür.Aynı zamanda çiçeklerin ve ağaçların yerleşimi çok değil ama dikkatli.Farklı özelliklere ve hobilere göre, farklı peyzaj özelliklerini oluşturmak ve biçim ve renklerinin görsel etkisine tam anlamıyla hakim olmak için farklı ağaçlar seçilebilir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çin kil çatı kiremitleri Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 chineserooftile.com . Her hakkı saklıdır.