Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Dünyadaki antik Çin mimari yapıları
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-379-63262958
Şimdi İletişime Geçin

Dünyadaki antik Çin mimari yapıları

2022-07-07

hakkında en son şirket haberleri Dünyadaki antik Çin mimari yapıları

Dünyadaki antik Çin mimari yapıları

No.1 Mingxuan

Konum:Metropolitan Sanat Müzesi, New York, Amerika

Mingxuan, New York'ta bir Çin avlusu.Suzhou Master of the Nets Garden'da 460 metrekarelik bir alanı kaplayan “Şakayık Çalışması” temel alınarak nakledildi ve inşa edildi. İnşaat alanı 230 metrekare olup, Çin'in bahçe ihracatının ilk örneğidir ve emsal teşkil etmektedir. "bahçe sanatı" dış ticareti için.

hakkında en son şirket haberleri Dünyadaki antik Çin mimari yapıları  0

No.2 Akan Koku Bahçesi

Konum:Los Angeles, ABD yakınlarındaki Huntington Botanik Bahçesi

Bu, "Yurtdışı Mütevazı Yöneticinin Bahçesi" ününe sahip bir bahçedir.2008 yılında resmi olarak ziyarete açılmıştır. Huntington Kütüphanesi ve Sanat Koleksiyonu'nun bitişiğinde olup sakin bir ortama sahiptir.Botanik bahçesinde merkez olarak yer alan "Yingfang Gölü" ile ilkbahar, yaz, sonbahar ve kışa göre 9 bahçe ve 18 manzara inşa edilmiş olup, yaklaşık 90 dönümlük bir alanı kaplamaktadır.Kuzey Amerika'daki en büyük Çin bahçesidir.

hakkında en son şirket haberleri Dünyadaki antik Çin mimari yapıları  1

No.3 Çinli Bilgin Bahçesi

Konum:Staten Island Botanik Bahçesi içinde, New York, ABD

Chinese Scholar's Garden, 1990'ların sonlarında Suzhou Lingering Garden'ın kardeş bahçesi olarak inşa edildi.Kaplama ve istifleme için kullanılan tüm Taihu taşlarının Çin'den sevk edildiği söyleniyor.Bahçedeki pavyonlar, kavisli köprüler ve koridorlar, çiçekli döşemeler, duvarlar ve ay kapısı... güçlü bir Çin stili ile bir bahçe alanı oluşturuyor ve mimar IM Pei bile burayı övüyor.

hakkında en son şirket haberleri Dünyadaki antik Çin mimari yapıları  2

Bu eski binalar gri kil çatı kiremitleri ile inşa edilebilir.Luoyang Dannuo Bahçeleri ve İnşaat Malzemesi Co., Ltd.gibi çatı kiremitlerini üreten üreticidir.Çin kil çatı kiremitleri, Japon çatı kiremitleri,sırlı çatı kiremitleri, ekran duvarı,porselen çatı kiremitleri,ahşap çardak,kil tuğla duvar dekorasyonuvb. Bahçe, pavyon, villa, tapınak, Chinatown vb. için kullanılabilirler. İhtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Fayansların uygun boyutunu ve tasarımını sizin için sağlayacağız.

hakkında en son şirket haberleri Dünyadaki antik Çin mimari yapıları  3

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çin kil çatı kiremitleri Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 chineserooftile.com . Her hakkı saklıdır.