Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Geleneksel bir Çin pavyonu
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-379-63262958
Şimdi İletişime Geçin

Geleneksel bir Çin pavyonu

2022-07-07

hakkında en son şirket haberleri Geleneksel bir Çin pavyonu

Geleneksel bir Çin pavyonu

Pavyonlar, çoğunlukla bahçelerde, Budist tapınaklarında ve tapınaklarda inşa edilmiş bir tür geleneksel Çin mimarisidir.İnsanların dinlenmesi, yağmurdan korunmak ve serinlemek için yol kenarına veya bahçeye yapılan binalar küçük, çoğunlukla çatılı ve duvarsız yapılardır.

hakkında en son şirket haberleri Geleneksel bir Çin pavyonu  0

Malzemeler çoğunlukla ahşap, bambu, taş ve betonarmedir.Son yıllarda, bu tür mimariye cam, metal, organik malzemeler vb. de dahil edildi ve bu antik mimari sisteme modern ve moda bir his verdi.

hakkında en son şirket haberleri Geleneksel bir Çin pavyonu  1

Kurulum hakkında, Kurulum için kurulum talimatları ve çizimlerimiz var.Bir yapı taşı gibidir.Ahşap için genellikle Pinus sylvestris kullanıyoruz.Pinus sylvestris, güçlü güve önleyici ve nem geçirmez işlevlere sahiptir.Çatı kiremitleri geleneksel Çin gri kiremitlerini kullanır.

hakkında en son şirket haberleri Geleneksel bir Çin pavyonu  2

Anti-böcek ve nem geçirmezliği güçlendirme işlevini elde etmek için genellikle şeffaf vernik kullanıyoruz.Diğer boya renklerini seçebilir ve kendiniz boyayabilirsiniz.Montaj hakkında.Çivi ve vidaları eşleştirmek için Çin geleneksel zıvana ve zıvana eklem yapısını kullanıyoruz.

hakkında en son şirket haberleri Geleneksel bir Çin pavyonu  3

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Çin kil çatı kiremitleri Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 chineserooftile.com . Her hakkı saklıdır.